BOKSTÖD

2 st, mässing och sten, 1900-talets första hälft.

I form av påfåglar stående på stensockel. Höjd 21,5 och 23 cm, sockelns längd 18 cm.

Konditionsrapport

Kantnagg. Slitage.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 200 EUR

    Slutpris

    600
    EUR
    5 867 SEK
    670 USD

    Budhistorik (30 bud)
    417 jun 20:32600EUR
    5A17 jun 20:31580EUR
    417 jun 20:31570EUR
    Acceptpris på 100 EUR uppnåddes