930118
BOKSTÖD, 2 st, mässing och sten, 1900-talets första hälft.
BokstÖd, 2 st, mässing och sten, 1900 talets första hälft

I form av påfåglar stående på stensockel. Höjd 21,5 och 23 cm, sockelns längd 18 cm.

Kantnagg. Slitage.

Utropspris
200 EUR