Böjd ljusarm. För en ljuspunkt. Höjd 49 cm. Mått ut från vägg ca 40 cm. Lampskärm spänd med grön textil, Firma, Svenskt Tenn, medföljer, höjd 22 cm, diameter 32 cm.
Slitage. Repor. Kompletterad.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.