SPÄNNE, förgylld mässing och glas, 1800-talets mitt.

Blad- och blomdekor, sju stenar i flerfärgat glas. Höjd 5,5 cm, bredd 5 cm.

Smärre slitage i förgyllningen, nagg i glasstenarna.

Utropspris
300 EUR
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

410. Donald Baechler, ”Man with Hat”.
Utropspris
200 000 - 300 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK