Per Axel Nyström

(Sverige, 1793-1868)
Per Axel Nyström
(Sverige, 1793-1868)

PER AXEL NYSTRÖM, gouacher, 2 st, signerade, varav en daterad 1822.

Bladstrl. 33 x 38 cm.

Slitage. Revor. Veck. Fläck. Skador.

Utropspris
3 000 SEK