Lackerad metall. Delvis ställbar. Längd ca 61, bredd ca 52, höjd ca 82 cm.
Bruks- och åldersbetingat slitage. Ej funktionstestad. Lagningar. Kompletterad. Smärre färgbortfall. Mindre skador.