LARS LERIN

Akvarell, signerad och daterad -93.

"Vinter, Lofoten", akvarell, bildyta 17,5 x 26,5 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram. helhetsintrycket är gott.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V15
Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lisa Gartz

Lisa Gartz
Chef konstavdelningen, specialist skulptur och äldre konst

+46 8-614 08 59
lisa.gartz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 30 000 SEK

    Slutpris

    74 000
    7 566 EUR
    8 455 USD

    Budhistorik (42 bud)
    1422 jun 19:2974000SEK
    822 jun 19:2672000SEK
    1422 jun 19:2470000SEK
    Acceptpris på 24 000 SEK uppnåddes