930691

POUL HENNINGSEN, bordslampa, "PH-4/3", Louis Poulsen, Danmark, 1900-talets slut.

Kromad fot och bas, lamellskärm i metall. Höjd 55 cm

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Utropspris
200 EUR