Emil Wikström

(Finland, 1864-1942)
Emil Wikström
(Finland, 1864-1942)

EMIL WIKSTRÖM, skulptur, gips, Visavuori-museets eftergjutning, signerad.

"Anna-Liisa". Höjd 43 cm.

Smärre slitage. Repor.

Konstnär

Utropspris
300 EUR