Fanerat med mahogny, dekor av intarsia. Uppsats med infälld spegel. Glasad dörr med bakomliggande hyllplan. Svängda ben. Bredd 60,5. Djup 31. Höjd 145 cm.
Slitage. Repor. Märken. Avnött. Nyckel saknas.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.