JULES SCHYL, på pannå. Signerad. Daterad 1960 a tergo.
Venedig. 1960. 34x41 cm.
Obetydligt ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
10 000 SEK