SKRIN, silver, kontrollstämplat Christian Fredrik Heise, Danmark, 1920.

Hamrad dekor. Invändig träinredning. Längd 20 cm, bredd 13 cm, höjd 7,5 cm.

Bruksskick. Buckla på locket.

Utropspris
1 500 SEK