VÄGGLAMPA / BORDSLAMPA

1960-tal.

Stomme av mässing samt med lackerad metallskärm. Vägglampa höjd ca 18 cm. Om den används som bordslampa höjd ca 19,5 cm.

Konditionsrapport

Bruks- och åldersbetingat slitage. Repor. Bucklor. Fläckar. Ej funktionstestad.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L11

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Rydén

Karin Rydén

+46-708 214659
karin.ryden@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    350
    36 EUR
    42 USD

    Budhistorik (2 bud)
    216 jul 20:19350SEK
    114 jul 13:50300SEK