GOLVLAMPA

1900-talets andra hälft.

Lackerad metall. Detaljer av mässing. Höjd ca 143 cm.

Konditionsrapport

Ej funktionstestad. Slitage. Repor. Skärm med hål.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T14

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball
Värderingsman

+46-760 522355
anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    300
    31 EUR
    36 USD

    Budhistorik (1 bud)
    116 jul 18:30300SEK