LÄKARSKÅP, Europa 1900-talets mitt.

Bemålad metall med glasade sidor och dörrar. Bredd ca 100, djup ca 46, höjd ca 184 cm.

Bruks - och åldersbetingat slitage. Märken. Färgbortfall. Mindre skador vid lås. Rost. Nyckel saknas. Nyckel saknas.

Utropspris
4 000 SEK