Design
931628

KARIN MOBRING, fåtölj, "Amiral", IKEA, 1970/80-tal

Kromad metallstomme med klädsel av läder. Bredd 54, djup 55, höjd 76, sitthöjd ca 44 cm.

Slitage, fläckar och repor. Ryggen med skada.

Utropspris
3 000 SEK