FÅTÖLJER ett par Danmark 1950/60-tal

Stomme av teak, fast stoppad sits och rygg

Konditionsrapport

Smärre slitage. Senare klädsel. Nagg. Märken. Repor.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

+46-767 810613
patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    3 300
    337 EUR
    377 USD

    Budhistorik (17 bud)
    819 jun 17:423300SEK
    4A19 jun 17:413100SEK
    819 jun 17:413000SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes