Betsat trä, 8 armar, vita uppsvängda kupor. Diameter ca 100 cm, höjd 85 cm + textilklädd sladd, ca 100 cm.
Lagning. Slitage. Nagg. Ej funktionstestad.
Handelsbanken, Värnersborg.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10