ELVI MAARNI

Olja och pastell, signerad.

Från mitt fönster. 40 x 32 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Ej examinerad ur ram.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - T11
Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anja Lehtovuori

Anja Lehtovuori

anja.lehtovuori@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    4 dagar 21 timmar

    Utropspris: 4 500 EUR

    3 444
    EUR
    33 054 SEK
    4 014 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 3 544 EUR
    EUR

    OKAvbryt

    Budhistorik (3 bud)
    326 jul 18:073444EUR
    226 jul 07:493200EUR
    124 jul 16:433000EUR