MATTA, rölakan, Ingegerd Silow, signerad IS, 1900-talets tredje kvartal, 231 x 168 cm.
Bruna, gula och orange toner. Stiliserat mönster.
Bruksskick. Smärre fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 000 SEK