CITIZEN, Electronic Cosmotron, armbandsur, 39 x 43 mm,

stål, elektronisk, mineralglas, engelsk dag, datum, stållänk, viklås, ca 1975

Caliber 7804A, Referensnr 7804-790219TA, Boettnr 40500246 / 60-6111

Glas med repor och nagg. Urtavla med patina.

Utropspris
2 000 SEK