SOLSÄNGAR, ett par, 1960/70-tal

Fäll- och reglerbara, blommig klädsel, i beige resp brun. Längd ca 180, bredd 68, höjd 24.

Slitage. Smärre fläckar. Anlupen yta.

Utropspris
1 500 SEK