MATTA, Bachtiari semiantik 294 x 216 cm.

Mörkröd botten övermönstrad med stiliserade blommor i polykroma färger, ljus huvubård med blomslinga

Slitage, ställvis hårdare. Hårt slitna kanter, smärre skador. Fläckar.

Utropspris
2 500 SEK