Design
932761

Aldo Londi

(Italien, 1911-2003)
Aldo Londi
(Italien, 1911-2003)

ALDO LONDI, BORDSLAMPA, keramik, Italien 1960-tal.

Rimini blue-glasyr. Höjd 30 cm inkl. montering.

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Utropspris
150 EUR