Allmoge
932948

HÖRNMÖBEL, 1800-tal

HÖRNMÖBEL, 1800-tal

Bemålad. Lådor samt dörr med bakomvarande hyllplan. Längd 121, djup 66, höjd 95 cm.

Bruksslitage, ställvis hårt. Färgbortfall, skador samt torrsprickor.

Utropspris
2 000 SEK