SITTPUFF

1900-TALETS ANDRA HÄLFT.

Klädd i läder. Diameter 57 cm. Höjd 35 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Smärre fläckar.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Lundberg

Johan Lundberg

+46–708–17 21 08
johan.lundberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    2 200
    229 EUR
    267 USD

    Budhistorik (27 bud)
    725 jul 18:152200SEK
    525 jul 16:142000SEK
    1225 jul 13:471900SEK