Rolf Knie

(Schweiz, Född 1949)
Rolf Knie
(Schweiz, Född 1949)

ROLF KNIE, akryl på använd canvas, signerad och daterad 8.92.

Circusscen. 72 x 87 cm.

Oramad. Fläckar. Färgbortfall. Krackelyr

Utropspris
8 000 SEK