TEBURK, silver, 1900-tal

TEBURK, silver, 1900-tal

Teburk med lock. Barockstil. Dekor av putti med vindruvor. Höjd ca 10 cm. Vikt ca 175 g

Slitage. Repor. Märken.

Utropspris
1 500 SEK