Design
933154

TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 delar, 1900-talets slut

Benställning av metall. Skiva av sten. Bordets diameter 108 cm, höjd ca 69 cm.
Stolarnas sitthöjd ca 37 cm.

Slitage. Repor. Märken. Stenskiva med smärre skador.

Utropspris
5 000 SEK