ANGELICA JULNER, blandteknik med fågelkranier, signerad och daterad 1974 a tergo
"Himmelsk svartsjuka". 74 x 100 cm.
Smuts och damm. Lösa delar. Angrepp.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK