STIG LINDBERG, väggbonad, "Marionetterna", 1900-talets tredje kvartal.

Sammet. Två marionettdockor. Signerad i trycket. Längd 209, bredd 124 cm.

Slitage, ställvis hårdare. Tillverkningsdefekter. Fläckar. Missfärgad / gulnad. Odör.

Utropspris
3 000 SEK