Förnicklad metall och plåt. Kulformad fot. Höjd 30 cm. Etikettmärkt Ecart, Paris.
Slitage. Bucklor, skev skärm. Ej funktionstestad.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10