WEEKENDVÄSKA, "Keepall 55 Epi", Louis Vuitton.

Väska i grönt epi-läder. Detaljer i guldfärgad mässing. Bagagetag. Ett ytterfack. Märkt "LOUIS VUITTON" och numrerad. 56 x 30 x 25 cm.

Smärre slitage. Repor. Märken.

Utropspris
5 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

435. Robert Rauschenberg, "Samarkand Stitches #III".
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK