WEEKENDVÄSKA, "Keepall 50' Louis Vuitton.

Väska i grönt epi-läder. Detaljer i guldfärgad metall. Bagagetag. Ett ytterfack. Märkt "LOUIS VUITTON MADE IN FRANCE". Ca 50 x 28 x 23 cm.

Smärre slitage. Märken. Repor. Torrsprickor.

Utropspris
5 000 SEK