Allmoge
933732

SOFFA, allmoge, 1800-talets början.

Utdragbar. Målad, skuren dekor. Längd 188, djup 75, höjd 103,5, sitthöjd ca 52 cm.

Renoverad och kompletterad med lagningar. Skador och slitage, såsom dekorbortfall och torksprickor.

Utropspris
3 000 SEK