GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft.

Svartlackerad metall samt mässing. Tre ställbara armaturarmar. Ställbar höjd, som högst ca 175 cm.

Slitage. Ej funktionstestad. Senare skärmar. Rost.

Utropspris
2 000 SEK