BRUNO MATHSSON, slagbord "Maria Flap", Firma Karl Mathsson, Värnamo, 1964.

Björk. Utvikbara slag.Total längd 280, bredd 110, höjd 72,5 cm.

Slitage. Fanerskador. Fläckar. Skada på ena slagets undersida. Repor. Sprickor. Mindre lagningar.

Utropspris
15 000 SEK