Design
933968

Carlos R Pebaqué

(Sverige, Född 1950)
Carlos R Pebaqué
(Sverige, Född 1950)

CARLOS R PEBAQUE, vas av glas, 1998, unik, Gullaskruf.

Spolformad. Dekor av figurer i blått med liten gul boll mot rosa och lila fond i underfångsteknik. Signerad Carlos R Pebaque 98 SH Gullaskruf SWEDEN UNIK. Även etikettmärkt. Höjd ca 19,5 cm.

Obetydliga repor undertill.

Utropspris
2 000 SEK