Invändigt betsat lövträ med ställbar kamera. Märkt 15830. Väska samt tre plåtar. Kamerans mått utfälld 23 x 23 x 17,5 cm.
Slitage. Väska och plåtar med skador och fläckar. Ej funktionstestad.