MELLANFORMATSKAMERA, MAMIYAFLEX C2 PROFESSIONAL, med Mamiya Sekor 13,5 1:4,5. Japan.

Svart kamerahus samt med kromade detaljer. Med linsskydd. Höjd ca 16 cm.

Bruksslitage. Repor och märken (ställvis med ytskador) med färgbortfall. Ej funktionstestad. optiken med mindre damm. Bucklor vid linsskydd.

Utropspris
2 000 SEK