SVEN JONSON

Mapp med 5 färglitografier, stämpelsignerade och numrerade 204/390.

"Elegisk afton", "Väntan", Nattens rosor", "Gryning", "Återkomsten". Oramade Bladstorlek 58 x 81 och 84x58 cm.

Konditionsrapport

Smärre gulnad.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - T8
Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lina Carlsson

Lina Carlsson

+46-709 179992
lina.carlsson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 5 000 SEK

    1 500
    153 EUR
    171 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (2 bud)
    220 jun 21:231500SEK
    120 jun 20:441000SEK