HÄNGE med briljantslipade diamanter.

Format av sammankopplade hjärtan. Diamanter, totalt ca 0,54 ct. 18K vit och gult guld. Höjd ca 5 cm. Totalvikt ca 19,8 g.

Bruksslitage, mindre repor.

Utropspris
8 000 SEK