VÄGGAPPLIQUER

3 st, 1900-talets första hälft.

Förgylld metall. Höjd ca 45 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Lindeman Morris

Anna Lindeman Morris

+46-722 346747
anna.lindeman-morris@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    660
    67 EUR
    75 USD

    Budhistorik (6 bud)
    227 jun 15:01660SEK
    3A27 jun 15:01610SEK
    327 jun 14:54550SEK