TRÄDGÅRDSSKULPTUR

1900-talets slut.

Sittande lejon. Stenmassa. Höjd 68 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Nagg.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G1

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Lindeman Morris

Anna Lindeman Morris

+46-722 346747
anna.lindeman-morris@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 350
    138 EUR
    154 USD

    Budhistorik (12 bud)
    627 jun 15:551350SEK
    4A27 jun 15:551250SEK
    426 jun 13:24975SEK