BARSKÅP

1900-talets första hälft.

Dekor av intarsia. Bakom klaff bakomliggande barinredning med spegel. Nedtill skåp. Längd 88, bredd 44 och höjd 115 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Märken. Fläckar. Belysningen ej funktionstestad.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G7

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Lindeman Morris

Anna Lindeman Morris

+46-722 346747
anna.lindeman-morris@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 500 SEK

    Slutpris

    2 400
    245 EUR
    274 USD

    Budhistorik (9 bud)
    127 jun 16:122400SEK
    227 jun 13:332200SEK
    1A27 jun 13:332000SEK