STOLAR

8 st Thonet 79.

Mörkbetsat trä. Rotting i rygg, stoppade klädda sitsar.

Konditionsrapport

Fläckar. Repor. Smärre slitage.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - H7

Kontakta ansvarig katalogiserare

Fritz Strandberg

Fritz Strandberg

+46-702 293496
fritz.strandberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    4 dagar

    Utropspris: 4 000 SEK

    300
    30 EUR
    34 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 350 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (1 bud)
    119 jun 21:05300SEK