SIROUS NAMAZI, lambda print monterade på aluminium, signerad Sirous Namazi och daterad 2007, numrerad 4/6 a tergo.
"Interiors". 88 x 110 cm.
Ytsmuts. På plexiglaset blir ytsmutset statiskt. Enstaka fingeravtryck. Monterad på matt akrylglas. Vita repor.