Design
934459

Bengt Ruda

(Sverige, 1918-1999)
Bengt Ruda
(Sverige, 1918-1999)

BENGT RUDA, fåtölj, "Cikada", IKEA.

Klädsel av canvas med armlän i skinn. Sitthöjd ca 39 cm

Slitage. Repor. Märken. Fläckar.

Utropspris
1 500 SEK