Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Keramik & Porslin Serviser
934565
Anja Jaatinen-winqvist
(Född 1934)
Anja jaatinen-winqvist, kaffeservis, 10 delar, porslin, "marina", arabia 1970-tal.

ANJA JAATINEN-WINQVIST, KAFFESERVIS, 10 delar, porslin, "Marina", Arabia 1970-tal.

5 kaffekoppar med fat,
5 assietter, ø 15,5 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
150 EUR