VÄGGLAMPOR, ett par, Carl Fagerlund, Orrefors, 1960-tal.
En etikettmärkt. Bredd 14, djup 17, höjd 16 cm.
Smärre slitage. Ej funktionstestad (el ej installerad).
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
1 500 SEK