RING med navette- och trappslipade smaragder samt briljantslipade diamanter.

Navetteslipade smaragden ca 0,60 ct. Diamanter totalt ca 0,50 ct. Stämplad GR Magic glow IK. Storlek 16,25/51. 14K guld. Vikt 6,8 gr.

Repor. Slitage.

Utropspris
4 000 SEK